Půjčovna obytných vozů

Divize obytných vozidel společnosti STELLAR TRUCK s.r.o. vznikla za účelem půjčování obytných vozidel především pro ty, které už nebaví stereotyp běžné dovolené. 

Originální a jedinečnou dovolenou můžete prožít právě s obytnými vozidly naší společnosti. Těm, kteří dovolenou obytným vozidlem nebo karavanem již zažili, není třeba výhody této dovolené představovat. Vy, kteří tento způsob dovolené ještě neznáte, nechte se zlákat nabídkami naší půjčovny. Zjistíte, že komfort, který nabízí obytný vůz, Vám nikdo jiný nedokáže nabídnout. Časově jste zcela nezávislí, nikdo Vám nic neurčuje ani nepřikazuje a přitom máte spoustu možností podle vašich představ a přání. Jediné co musíte, je vlastnit řidičské oprávnění skupiny B. 

Na našich stránkách se Vám pokusíme popisem i fotografiemi přiblížit vozidlo, které by Vám nejvíce vyhovovalo, a vy si jej můžete jednoduše zaregistrovat na tel. čísle: 721 200 220 nebo e-mailu: pujcovna@obytnaky-brno.cz. Naleznete zde i odkazy na stránky zabývající se kempováním, kde jistě naleznete spoustu rad a tipů.